Zorganizuj z nami zlot!

Zarezerwuj termin na V Zlot Kadry ZHP! Pomóż nam zorganizować największe, ogólnopolskie spotkanie kadry ZHP. W dniach 18-22 sierpnia spotkamy się na ziemi świętokrzyskiej, w kieleckiej Tokarni. 

Drużyna sztabowa:

To grupa ludzi ok. 20-25 osobowa, która w trakcie zlotu podlega oboźnemu zlotu oraz komendzie zlotu. Pomagają oni w działaniach organizacyjnych, imprezach centralnych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu terenu zlotu, współpracują także z innymi służbami zlotowymi.

Drużyna kwatermistrzowska:

To grupa ludzi ok. 20-25 osobowa, która przed i w trakcie zlotu podlega komendzie zlotu. Do ich zadań należy pomoc w zbudowaniu infrastruktury niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania zlotu, miejsc programowych oraz bieżącą pomocą logistyczną podczas zlotu i współpracą miedzy innymi służbami zlotu.

Dysponujesz czasem, chcesz pomóc i być z nami w Tokarni? Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie!