Szlak drużynowych 16-25 „Granatowe Odkrycie SWA”

hm. Maria Kotkiwicz

Osoby odpowiedzialne za SWA

• społeczność lokalna – phm. Malwina Siwczak
  • pokój – phm. Monika Bajkowska
  • środowisko naturalne – phm. Olga Czuwa

Drużynowi i przyboczni (przynajmniej od 6 miesięcy), w przedziale wiekowym 16-25 (rocznikowo)

Od 45 do 180 osób

Myśl globalnie, działaj lokalnie i sprawdź jak Ty możesz pomóc. Zapisz się Granatowe Odkrycie SWA, czyli szlak specjalnie dla drużynowych i przybocznych w wieku od 16 do 25 roku życia, podczas którego doświadczysz autentycznej i wieloaspektowej wędrówki. Na naszym szlaku wyruszysz w świat poznając niezwykłych ludzi i miejsca, poszerzając swoje horyzonty w jednym z 3 obszarów: środowiska naturalnego (environment), rozwoju wspólnoty lokalnej (development) oraz pokoju (peace). Program skautowy „Odznaka Skautów Świata” to świetne narzędzie własnego rozwoju, a jednocześnie okazja do zrobienia czegoś naprawdę dobrego dla innych. Wstępując na szlak wybierz obszar (podobóz) najbardziej poruszający Twoje serce.