Szlak szefów jednostek specjalnościowych „Bądź gotów”

hm. Maciej Siwiak

Drużynowi drużyn specjalnościowych oraz drużynowi zamierzający pracować ze specjalnościami. Minimum 18 lat oraz pełne przeszkolenie w swojej metodyce (kurs przewodnikowski lub stopień instruktorski + kurs drużynowych)

Jesteś drużynowym specjalnościowym, szefem Klubu Specjalnościowego? Myślisz o wprowadzeniu specjalności w pracę swojej drużyny? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – udowadniasz, że jesteś gotowy na coś więcej niż zwykły warsztat dla drużynowego. Na tym szlaku czeka Cię spotkanie z „żywą” metodą harcerską pod postacią specjalności. Szykujemy dla Ciebie worek wskazówek i inspiracji odnośnie pracy z jednostką specjalnościową, wyszukamy rozwiązania na nurtujące Ciebie lub Twoją drużynę/klub problemy, przeżyjemy wspólnie przygodę będącą krokiem milowym w Twojej harcerskiej pracy. Specjalności to coś więcej, to wyjście poza schemat, poszukiwanie nowych rozwiązań, dążenie do mistrzostwa – taki zlot przygotowujemy dla Ciebie. Jesteś gotowy?