TT Pięknie być sobą

hm. Joanna Czarnecka

Podharcmistrzowie zainteresowani tematem, szczególnie kadra programowa chorągwi (każda chorągiew otrzyma 1 gwarantowane miejsce na szlaku).

Kim chciałeś być, gdy byłeś dzieckiem? Pilotem, lekarzem a może poszukiwaczem skarbów? Wszyscy mamy marzenia a będąc dzieckiem wszystko jest łatwe. Kiedy stajemy się starsi bywa z tym różnie.

Czy wiesz, że…
…6 na 10 dzieci porzuca swoje marzenia z powodu braku wiary w swoje możliwości? …WAGGGS oraz firma Dove połączyły siły by wspierać u zuchów i harcerzy wiarę w siebie? …każdy uczestnik programu otrzymuje darmową plakietkę od WAGGGS i Dove?

Podczas szkolenia trenerskiego będziesz uczestnikiem programu, poznasz nowych wspaniałych ludzi. Dowiesz się dlaczego powstał program „Pięknie być sobą”, jak go realizować oraz jak przygotować drużynowych do wykorzystania go w swoich gromadach i drużynach. Ten program zmieni na lepsze nie tylko ciebie. Pomyśl marzenie!