Szlak namiestników

hm. Inga Rusin-Siwiak

Namiestnicy (podharcmistrzowie); instruktorzy, którzy ukończyli kurs namiestników i/lub mają doświadczenie w prowadzeniu namiestnictwa

Jesteś namiestnikiem w hufcu? Wspierasz drużynowych i tworzysz przedsięwzięcia programowe w hufcu? Zależy Tobie na rozwoju drużynowych i ich dobrej pracy? To szlak dla Ciebie. Przyjedź na warsztat doskonalący, dołącz do grona innych namiestników, z którymi będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności związane ze wspieraniem drużynowych. Razem poszukamy inspiracji programowych, porozmawiamy o zmianach metodycznych i trudnych sytuacjach w pracy, przygotujemy się do zbliżającego się Zjazdu ZHP. Stworzymy razem wyjątkowe grono instruktorskie, któremu zależy na wspieraniu drużynowych.