Kurs dla kadry wspierającej specjalności

hm. Maciej Siwiak

Kadra chętna do wspierania drużyn specjalnościowych z poziomu hufca lub chorągwi, od 18 roku życia, instruktorzy ZHP.

Pracujesz w referacie lub inspektoracie specjalnościowym? Jesteś programowcem hufca i zależy Ci na rozwoju specjalności w Twoim środowisku? Twoja harcerska praca opiera się na wspieraniu konkretnej specjalności? To szlak dla Ciebie. Dołącz do grona instruktorów, którym zależy na rozwoju specjalności w Związku i dowiedz się, jak pracować z jednostkami specjalnościowymi w hufcu i chorągwi, jak wspierać ich pracę i rozwiązywać problemy. Jak pozyskać wsparcie instytucji zewnętrznych? Jak promować specjalność zarówno w ZHP, jak i poza? Skąd czerpać inspiracje programowe? Kto może Cię wspomóc w działaniu? To pytania, na które odpowiemy na tym szlaku. Stwórzmy razem wyjątkowe grono instruktorskie, którym zależy na budowaniu Związku poprzez specjalności.